Lolasana Art&Yoga
LOLASANA – jest dla poszukących naturalnego i efektywnego sposobu na to, aby w pełni zadbać o swoją duchową, emocjonalną i fizyczną stronę życia.
 
Joga

Agnieszka Malczewska jest  nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia jogi wg metody BKS Iyengara oraz jogi nidra. Uczy siebie i innych odkrywając ze szczególną pasją relacje między ciałem, oddechem i umysłem. Agnieszka ukończyła kurs nauczycielski pod okiem Henryka Liśkiewicza, uzyskując międzynarodowy Certyfikat B.K.S. Iyengara Intermediate II.

Agnieszka od 2007 roku regularnie studiuje i praktykuje rozwijając wiedzę w zakresie anatomii oraz wpływu jogi na człowieka w aspekcie fizycznym i duchowym. Od wielu lat prowadzi zajęcia jogi w różnych szkołach jogi i klubach fittnesowych w Warszawie dla dorosłych, seniorów, kobiet w ciąży, mam z dziećmi i dla dzieci.

Agnieszka jest też magistrem ekonomii i wieloletnim pracownikiem korporacji. Obecnie poza jogą również zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem biżuterii. Jest mamą dwójki dzieci.

Wykształcenie, ciekawość, otwartość i liczne zainteresowania to cechy, które pozwalają na podejście do każdego ucznia w sposób indywidualny, a jej zajęcia są zwykle pełne kreatywnych pomysłów. Podczas sesji indywidualnych wykorzystuje metodę nauczania hatha jogi, której cechami są precyzja, stabilność oraz uważność. Znajomość technik oddechowych, relaksacyjnych - jogi nidry oraz terapii dźwiękiem (misy, gongi, dzwonki) pozwala Agnieszce na prowadzenie sesji dla osób potrzebujących wyciszenia oraz zwiększenia umiejętności koncentracji w życiu codziennym.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego! Podczas rozmowy omówimy Wasze potrzeby, aby już pierwsza lekcja była dopasowana do Waszych potrzeb.

W linku poniżej znajdziecie darmowy filmik lekcji jogi on-line. Zapraszamy do obejrzenia i poznania aparycji Agnieszki.

Indywidualne lekcje on-line odbywają się zwykle w sposób interaktywny. Podczas zajęć uczeń otrzymuje korekty asan na żywo.

Zajęcia stacjonarne w Studio Lolasana.  Tutaj  znajdziesz Cennik zajęć jogi i Grafik zajęć jogi

Studio Lolasana jest bardzo kameralne. Na zajęciach zwykle 3-6 osób, dzięki czemu każdy uczeń ma możliwość otrzymania indywidualnych korekt i wskazówek. Studio Jogi zlokalizowane jest w dogodnym miejscu z możliwością bezpłatnego parkowania w dzielnicy Sadyba w Warszawie na ul.  A. Locci 25. Idealne miejsce dla mieszkańców dzielnicy Mokotów, Sadyba, Stegny, Służewiec, Wilanów, Wawer, Ursynów, Ksawerów, Czerniaków.

 

Terapia dźwiękiem
 
Agnieszka Malczewska zafascynowała się dźwiękiem i wibracją mis tybetańskich, gongów, dzwonków i bębnów szamańskich już wiele lat temu. Od kilku lat wykorzystuje instrumenty terapeutyczne na indywidualnych i grupowych sesjach jogi nidry. Pragnąc potwierdzić swoje doświadczenia oraz poznać technikę masażu terapeutycznego ukończyła kurs terapii masażu dźwiękiem I i II st. pod okiem dr N. Med. Małgorzaty Kronenberger.Obecnie regularnie wykonuje terapeutyczne masaże dźwiękiem oraz kąpiele w dźwiękach w Studio Lolasana.
 


Joga twarzy
 
Sesje prowadzi Agnieszka Malczewska - dyplomowana masażystka twarzy i ciała, wieloletnia i doświadczona nauczycielka jogi oraz terapeutka masażu dźwiękiem. Swoją praktykę jogi twarzy zaczęła kilka lat temu. Prowadzi regularne warsztaty jogi i automasażu twarzy wykorzystując zdobytą wiedzę, będąc uczestnikiem wielu kursów doszkalających. Nieustająco pogłębia wiedzę o człowieku w sensie fizycznym, duchowym i mentalnym oraz regularnie praktykuje jogę twarzy, dzięki czemu stworzyła swoją autorską metodę.
 
 
Biżuteria
 
Jeśli szukasz naturalnego i efektywnego sposobu, aby w pełni cieszyć się swoją duchową i fizyczną stroną życia dobrze trafiłeś. Lolasana da Ci strawę dla ciała, ducha i oka.
Lolasana to ręcznie wykonywana biżuteria ze szlachetnych kamieni, kruśćców i ...plecionych nici przez pasjonatkę jogi i biżuterii. Tak delikatna, lekka i subtelna, że można cieszyć się jej blaskiem i kolorem nie tylko od święta. Jest idealnym prezentem, gdyż dajesz bliskiej osobie coś dla oka i dla ducha. Zwykle występuje w pojedynczych egzemplarzach! Biżuteria jest elegancko zapakowana i opatrzona bilecikiem z opisem działania kamieni.
Kontakt:

tel.: 799 055 344

e-mail: aga@lolasana.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl