Rytual Urodzinowy - Joga Nidra - Misy - Aromaterapia

RYTUAL bon insta(1).png
  • nowość
Wysyłka w: Od ręki
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 260,00 zł 260.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Znasz Tę osobę i wiesz, że jest to osoba żyjąca w stresie, lęku, siły, bez nadziei na lepsze życie i spełnienie marzeń. Jeśli chcesz jej podarować chwilę  głębokiego relaksu oraz wiarę w spełnienie marzeń, podaruj Jej Rytuał Urodzinowy.

RYTUAŁ URODZINOWY to m. in. seans prowadzonej medytacji jogi nidry oraz masażu dźwiękiem. Polecana szczególnie na urodziny czy specjalną okazję w planowanych zmianach życiowych. Może chcesz sobie właśnie podarować taki prezent. Może chcesz zrealizować jakieś marzenia? Przezwyciężyć stary strach? Odkryć nową siłę lub talent? Znaleźć partnera?  Zapraszamy :)

Dla kogo?

Bon prezentowy możesz podarować najbliższej osobie. Sprawdzi się jako wspólny prezent dla ukochanej dziewczyny, chłopaka, żony, męża, córki, syna. Może podarujesz bon prezentowy właśnie sobie?

Na czym polega terapia dźwiękiem?

Terapia dźwiękiem to jedna z holistycznych metod uzdrawiania ciała i umysłu. Podczas masażu misy wprowadzane są w wibracje poruszając każdą komórkę ludzkiego ciała. Nasze ciało składa się głównie z płynów, a jak wiadomo woda reaguje na wibracje dźwiękiem. Woda to życie, a płyny mają ścisły związek z układem nerwowym, emocjami i duchem na poziomie komórkowym. Sesja masażu umożliwia wyjście poza analityczny umysł i głębsze połączenie się z esencją witalności i transformacji człowieka. Przepływające wibracje dają odczucie wewnętrznego oczyszczającego i odświeżającego prysznica. Podobnie jak woda łączy i przekształca ważne elementy w naszym istnieniu, wibracje wydają się być w stanie zarówno wygładzić, jak i przyspieszyć podróż do dobrego samopoczucia. Misy wydają kojący, subtelny dźwięk relaksując ciało i psychikę. Rezultaty mogą być różne, od głębokiego odprężenia, przez ulgę w bólu fizycznym i / lub emocjonalnym, po uczucie lekkości, gdy ciało pozbywa się problemów emocjonalnych i fizycznych z przeszłości. Podczas wstępnej relaksacji w zależności od potrzeby używa się instrumenty przeznaczone do rozluźnienia, wzmocnienia i oczyszczenia ciała, duszy i umysłu.

Jakich instrumentów doświadczysz podczas sesji?

Podczas sesji usłyszysz wiele instrumentów relaksacyjnych. Do relaksacji i oczyszczenia głowy ciała, umysłu służą liczne instrumenty etniczne przywiezione z różnych stron świata: shruti box, bęben szamański, dzwonki wietrzne, tingsze, kij deszczowy, bęben oceaniczny, bęben obręczowy, gong tam tam, misy śpiewające, misy ohm, kalimba, gong. Do masażu na ciele używam certyfikowanych mis terapeutycznych firm P. Hest oraz Acama.

Co obejmuje bon podarunkowy?

Bon podarunkowy obejmuje:

- rozmowę o marzeniach i intencji przy herbacie w atmosferze świec i kadzideł, można skorzystać z podpowiedzi kart wróżki;

- oczyszczającą i wzmacniającą medytację prowadzoną jogę nidrę;

- kąpiel w dźwiękach mis, gongu i innych instrumentów w biopolu;

- masaż misami tybetańskimi bezpośrednio na ciele;

- aromaterapię.

Gdzie i kiedy odbywa się seans?

Rytuał urodzinowy odbywa się w STUDIO LOLASANA w Warszawie, po uprzednim ustaleniu terminu z obdarowanym lub kupującym bon.

Seans może się odbyć u Klienta w W-wie. Koszt dojazdu ustalamy indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej. Kontakt: 799 055 344.

Rytuał nie musi odbywać się w dniu urodzin. Czasem pojawia się odpowiednia chwila i czujemy, że to czas zmian, że potrzebujemy wsparcia czy ugruntowania w decyzjach.

Jak długo trwa?

Celebrowanie urodzin trwa 80 do 100 min.

Ile osób może uczestniczyć w rytuale?

Bon dotyczy rytuału dla jednej osoby. Możliwe jest również obycie sesji w grupie. Koszt ustalany jest wówczas indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej.

Na czym polega seans Rytuału Urodzinowego?

Celem sesji jest odprężenie, oczyszczenie ciała i umysłu ze skutków stresu oraz praca z bezpośrednią intencją Klienta. 

Ten seans to między innymi połączenie jogi nidra, czyli głębokiej relaksacji (prowadzonej medytacji), pranajamy (techniki oddechowej), pratjahary (praktyki wycofania zmysłów) z kąpielą w dźwiękach instrumentów relaksacyjnych, takich jak - misy tybetańskie, misy księżycowe, misy terapeutyczne, dzwonki koshi, gong, kalimba, kij deszczowy, bęben oceaniczny, bęben szamański, itp.

Celem sesji jest jest odprężenie i oczyszczenie struktury energetycznej ciała i umysłu uczestników. Wyruszymy w daleką podróż otwierając wrota czystej świadomości z wybraną intencją. Dźwięk mis tybetańskich i innych instrumentów terapeutycznych będzie wibrował w całym ciele oczyszczając je, wzmacniając i harmonizując. Sesja ta będzie formą podróży oczyszczenia i wzmocnienia ciała i ducha.

Po przywitaniu chwilę poświęcimy na przedstawienie się rozmowę przy herbacie, kadzidłach i  świecach o intencji czy energii czakr. Klient będzie mieli możliwość wylosowania magicznej karty wróżki, która będzie wstępem do wyboru intencji (swojego pragnienia czy marzenia) lub wskaże drogę. Następnie przejdziemy do wygodnego ułożenia ciała na materacu. Zaczniemy od łagodnej pracy z oddechem uwalniając napięcie z ciała. Następnie poddamy umysł obserwacji podczas prowadzonej medytacji joga nidry. Ciało, umysł i zmysły zostaną wprowadzone w głęboki stan relaksu przy płynących słowach prowadzącej oraz kojących dźwiękach mis tybetańskich, dzwonków wietrznych, gongu, kija deszczowego, bębna oceanicznego i i innych instrumentów relaksacyjnych. Misy tybetańskie będą początkowo pracowały swoją wibracją w biopolu, czyli w bardzo bliskiej odległości od ciała. Ich wibracje będą jednak odczuwalne równie mocno jak ułożone na ciele. W drugiej części seansu misy zostaną ułożone na ciele, aby doświadczyć masażu dźwiękiem bezpośrednio na ciele. Na koniec przywołamy moc do oczyszczonego i zharmonizowanego ciała do spełnienia intencji. Całość sesji odbędzie się w aromatach specjalnych naturalnych olejków eterycznych firmy doTERRA.

Co to jest Joga Nidra?

Joga nidra jest prowadzoną medytacją, w warunkach totalnego komfortu: leżymy wygodnie otuleni kocami i podążamy za instrukcjami nauczyciela. Podstawową techniką jest rotacja świadomości, czyli przenoszenie swojej uwagi z poszczególnych części ciała następnie wchodzimy w głębsze struktury świadomości. Prowadzący swoją opowieścią wprowadza w uczestnika w świat wyobraźni aby oczyścić i zharmonizować strukturę energetyczną ciała fizycznego i mentalnego.

W klasycznej medytacji umysł pozostaje świadomy, a ciało aktywne. W jodze nidrze staramy się uzyskać stan świadomego snu. Nie doświadczamy w niej marzeń sennych lecz stan snu głębokiego. Dzięki temu nasz mózg zaczyna pracować w obszarze fal Delta (0,5-4 Hz).). Fala delta jest najwolniejszą ze wszystkich fal mózgowych typową dla stanu głębokiego snu (Non-rapid eye movement, NREM, SEM). Głęboko regeneruje ciało, sprzyja procesom zdrowienia. Sesja jogi nidry potrafi zastąpić 3 godziny snu. Jest dostępna dla każdego, również osób z poważnymi kontuzjami i ograniczeniami zdrowotnymi.

 Na czym polega terapia dźwiękiem?

Terapia dźwiękiem to jedna z holistycznych metod uzdrawiania ciała i umysłu. Podczas masażu misy wprowadzane są w wibracje poruszając każdą komórkę ludzkiego ciała. Nasze ciało składa się głównie z płynów, a jak wiadomo woda reaguje na wibracje dźwiękiem. Woda to życie, a płyny mają ścisły związek z układem nerwowym, emocjami i duchem na poziomie komórkowym. Sesja masażu umożliwia wyjście poza analityczny umysł i głębsze połączenie się z esencją witalności i transformacji człowieka. Przepływające wibracje dają odczucie wewnętrznego oczyszczającego i odświeżającego prysznica. Podobnie jak woda łączy i przekształca ważne elementy w naszym istnieniu, wibracje wydają się być w stanie zarówno wygładzić, jak i przyspieszyć podróż do dobrego samopoczucia. Misy wydają kojący, subtelny dźwięk relaksując ciało i psychikę. Rezultaty mogą być różne, od głębokiego odprężenia, przez ulgę w bólu fizycznym i / lub emocjonalnym, po uczucie lekkości, gdy ciało pozbywa się problemów emocjonalnych i fizycznych z przeszłości.

Czym jest aromaterapia?

Aromaterapia polega na stosowaniu czystych olejków eterycznych pozyskiwanych z aromatycznych kwiatów, liści, owoców, traw, nasion, korzeni i drewna z całego świata w celu polepszania emocjonalnego i fizycznego samopoczucia. Te pachnące ekstrakty roślinne mają terapeutyczną moc oraz kojący wpływ na umysł. Ponadto mogą pomóc złagodzić bóle mięśni, poprawić krążenie lub oczyścić zatoki.

Co zabrać ze sobą na seans?

Możesz wziąć ulubiony kocyk, choć nie jest to konieczne.  Wygodne, luźne ubranie najlepiej bez guzików i części metalowych, ciepłe skarpetki. Sesja gongów odbywa się na leżąco. Stwórz sobie komfortowe warunki na doświadczenie medytacji i dźwięków.

Polecam przynieść na sesją swój talizman. Poddamy go wibracjom i nasycimy pozytywną energią.  Specjalny kamień można również zakupić w sklepie LOLASANA lub na miejscu. Jest możliwe zamówienie wcześniej biżuterii, aby go wręczyć podczas celebracji urodzin, jako dodatkowe uszczęśliwienie:)

Rytuał urodzinowy sprawdzi się jako:

- wspaniały pomysł na prezent dla osoby, która potrzebuje relaksu, straciła wiarę w siebie i spełnienie swoich pragnień lub po prostu lubi próbować alternatywnych sposobów spędzania swoich urodzin.

Rytuał urodzinowy jest również wspaniałą formą celebrowania urodzin z rodziną lub grupą przyjaciół. Sesje grupowe wyceniane są indywidualnie.

Jak wygląda bon podarunkowy?

Wygląd bonu zamieszczony jest w galerii.

Po zakupie zostanie przygotowany imienny elektroniczny bon w PDF. Proszę o przesłanie: Imienia i Nazwiska obdarowanego w komentarzu. Bon zostanie wysłany pod  wskazany e-mail w ciągu 12 h od wpłaty.. Można go samodzielnie wydrukować.

Jeśli potrzebujesz bon w formie wydrukowanej karty prezentowej, napisz e-mail: aga@lolasana.pl

Jaki jest termin wykorzystania bonu?

Bon podarunkowy jest ważny przez rok od momentu wykupienia. Data ważności będzie wpisana na bonie.

KONIECZNIE WPISZ IMIĘ I NAZWISKO OSOBY OBDAROWANEJ! Wpisz te dane w rubrykę: Wiadomości dodatkowe. Zaznacz w dostawie Odbiór osobisty. Bon zostanie przesłany e-mailem.

Warunki zakupu i realizacji bonu określone w regulaminie sklepu oraz w sekcji: https://lolasana.pl/strona/terapeutyczny-masaz-misami-tybetanskimi.

Ważne:

Bon nie podlega wymianie na gotówkę. Bonu nie można wymieniać na inne produkty. Przed sansem należy zapoznać się z informacjami o przebiegu masażu, przygotowaniu się na sesję oraz przeciwskazaniach.  Informacje te dostępne są na www.lolasana.pl w sekcji: https://lolasana.pl/strona/terapeutyczny-masaz-misami-tybetanskimi Realizacja bonu odbywa się zgodnie z regulaminem dostępnym na www.lolasana.pl

 

Pliki do pobrania:

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl