Kurs Jogi dla początkujących

Wysyłka w: Od zaraz
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 369,00 zł 369.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Zapraszam na kurs jogi B.K.S. Iyengara dla początkujących!

Jeżeli po raz pierwszy stajesz na macie do jogi, wybierz kurs 9 lekcji prowadzonych metodycznie od podstaw. Kurs jest prowadzony w grupie 3-6 osób. Tak kameralna grupa pozwoli Ci na otrzymanie indywidualnych wskazówek i korekt do praktyki jogi.

Podczas ośmiu kolejnych spotkań poznasz podstawowe pozycje sekwencji i dowiesz się jak prawidłowo oddychać. Na każdych zajęciach będziesz mieć okazję, aby zadać nurtujące Cię pytania.

Kurs składa się z 1 bezpłatnego spotkania w ramach dni otwartych, 6 spotkań w zamkniętej grupie oraz 2 zajęć wybranych z grafiku. Po sześciu spotkaniach wprowadzających przez kolejne 2 tygodnie będziesz mieć okazję, by wypróbować zajęcia w ramach grafiku Studia Lolasana. Podczas tych zajęć nauczycielka będzie miała na Ciebie szczególna uwagę, dobierając asany odpowiednie dla Twojego stanu ciała.

Kurs trwa 5 tygodni i zaczyna się 06 maja, obejmuje dwa zajęcia tygodniowo – łącznie 9 zajęć. Zajęcia odbywają się w Studio LOLASANA przy ul. Locci 25 w W-wie.

Kurs poprzedzać będą bezpłatne zajęcia otwarte, w piątek 26.04.2023 o godz: 19:00 dla osób, które nie korzystały wcześniej z oferty naszej szkoły. Odbędą się zgodnie z poniższym grafikiem w Studio LOLASANA przy ul. Locci 25 w W-wie. Obowiązują zapisy na zajęcia, miejsca możecie rezerwować przez wysłanie wiadomości sms na 799 055 344 z imieniem i nazwiskiem oraz adresem email. Wysłanie wiadomość oznacza akceptację regulaminu Studia.

WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW KURSU

Zapewniamy maty do jogi oraz sprzęt niezbędny do ćwiczeń;
Jogę ćwiczymy boso oraz w wygodnym, niekrępującym ruchów stroju;
Osoby z kłopotami zdrowotnymi prosimy o konsultację z nauczycielem przed zajęciami;
Na pierwsze zajęcia prosimy o przyjście 5 minut przed ich rozpoczęciem;
Zapis na kurs jest równoznaczny z akceptacją regulaminu studia LOLASANA.

REGULAMIN KURSU I GRAFIK

Na kursy dla początkujących obowiązują zapisy.

Zapisy dokonywane są poprzez wpłatę zadatku na konto podane po akceptacji zgłoszenia. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń.

Opłatę za całość kursu należy uiścić do na przed pierwszymi zajęciami.

Miejsce na kursie jest rezerwowane w momencie uiszczenia wpłaty.

Wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

W przypadku absencji na zajęciach można jednorazowo przyjść na zajęcia z grafiku do regularnej grupy. Zapisy na zajęcia odbywają się zgodnie z regulaminem Studia.

Można uczestniczyć w zajęciach online transmitowanych przez kamerkę. W takim przypadku należy zgłosić na 12 godzin przez zajęciami taką potrzebę. Można też całość kursu odbyć on-line.

Kurs dla początkujących obejmuje 6 zajęć po 60 min, odbywających się wg poniższego grafiku, jednych zajęć bezpłatnych w ramach dni otwartych oraz 2 zajęć do wykorzystania w czasie 2 tygodni po zakończonym kursie w ramach grafiku studia jogi.

Na zajęciach podczas dni otwartych nie musisz być obecny. Najważniejsze informacje zostaną przekazane na pierwszych zajęciach kursu.

GRUPA 1

Poniedziałki - godz: 18:00 -  6,13,20, maja

Środy - godz: 19:00 -  8,15, 22 maja

GRUPA 2

Wtorki – godz: 19:00 – 7,14,21 maja

Czwartki – godz: 18:00 - 9,16,23 maja

 

O KURSIE 

Podczas zajęć nauczysz się technik oddechowych, które pomogą Ci uspokoić umysł i ciało w każdej sytuacji. Zapoznasz się z podstawowymi asanami jogi i dowiesz się jak je prawidłowo wykonywać. Ćwiczenia jogi nie tylko redukują napięcie mięśniowe, ale także pomagają wyciszyć umysł, zwiększając poczucie spokoju i równowagi.

Kurs jogi na stres dla początkujących składa się z 9 lekcji, na których poznasz w praktyczny sposób  podstawowe pozycje jogi dobrane dla Ciebie. Dowiesz się w jaki sposób używać pomocy jogowych (klocki, krzesła, paski, koce, bolstery, itp. ), aby  asana była wykonana w sposób optymalny dla Twojego zdrowia. W trakcie praktyki nauczysz się technik oddechowych oraz sposobów relaksacji. Otrzymasz też wskazówki do praktyki jogi w domu.

 

Każda lekcja trwa 60 minut i składa się z 3 części:

- wprowadzenie i sesja oddechowa

- praktyka

- relaksacja – przy dźwiękach mis tybetańskich i gongu

 

Dlaczego warto ukończyć kurs w studio Lolasana?

WYJĄTKOWA WIEDZA: nauczycielka posiadająca dyplom nauczyciela jogi wg BKS Iyengar oraz ponad 10-lat doświadczenia w nauczaniu jogi nauczy Cię podstaw praktyki jogi, wspólnych dla wszystkich znanych stylów jogi wywodzących się z tego samego źródła – joga Iyengara, Hatha Yoga, Ashtanga, Vinyasa oraz ich adaptacje.

SOLIDNY FUNDAMENT: w trakcie 9 zajęć nauczysz się prawidłowego oddychania ( pranajama ), poznasz najważniejsze pozycje jogi (asany), nauczysz się jak łączyć ruch z oddechem ( vinyasa ), zyskując solidny fundament dla dalszej nauki jogi.

MINI GRUPA: w grupie 3-6 osób nauczyciel będzie mieć na Ciebie czujne oko, korygując każdą asanę krok po kroku.

DOPASOWANIE DO CIEBIE: dowiesz się jak zmodyfikować każdą pozycję, umożliwiając właściwe wykonywanie asan osobom o różnym poziomie sprawności fizycznej.

PYTANIA I ODPOWIEDZI: po każdych zajęciach będziesz mieć okazję, aby zadawać pytania i dowiedzieć się więcej.

HARMONIA CIAŁA I UMYSŁU: praktyka jogi wprowadzana w właściwy sposób nauczy Cię zrelaksować ciało i umysł oraz nawiązać głęboki kontakt ze sobą.

 

PROWADZĄCA

Kurs prowadzi Agnieszka Malczewska - dyplomowana nauczycielka jogi wg IYENGARA st. II z ponad 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu, dyplomowana masażystka twarzy i ciała, oraz terapeutka masażu dźwiękiem. Więcej na www.lolasana.pl

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl