Studio Jogi

Zapraszamy do rozpoczęcia praktyki jogi osoby początkujące oraz mające już doświadczenie, ale pragnące poczuć się pewniej w asanach. Studio Lolasana zakłada kameralne zajęcia w bardzo małych grupach 4-9 osób.

STUDIO LOLASANA w W-wie, Mokotów - Sadyba, przy ul. Locci 25 (wejście również od ul. Sobieskiego) 

Studio Lolasana jest bardzo kameralne. Na zajęciach zwykle 3-7 osób, dzięki czemu każdy uczeń ma możliwość otrzymania indywidualnych korekt i wskazówek. Studio Jogi zlokalizowane jest w dogodnym miejscu z możliwością bezpłatnego parkowania w dzielnicy Sadyba w Warszawie przy ul.  A. Locci 25. Idealne miejsce do praktyki jogi dla mieszkańców dzielnicy Mokotów, Sadyba, Stegny, Służewiec, Wilanów, Wawer, Ursynów, Ksawerów, Czerniaków.

Poniżej link do google maps:

https://goo.gl/maps/yPy53fWr7nYecfBd7

Poniżej link do google maps: Jak trafić 

Jak zacząć?

Wszystkie sesje jogi odbywają się na zapisy. Jeżeli chcesz wziąć udział w sesji wyślij SMS na tel. 799 055 344 podając imię i nazwisko oraz datę i godzinę sesji. Wkrótce zapisy możliwe będą poprzez system online. Przed pierwszą sesją zapoznaj się z Regulamin Studia Jogi dostępnym w sekcji "Informacje".

Metoda nauczania jogi

O metodzie jogi BKS Iyengar dowiesz się w z sekcji: Czytelnia METODA BKS IYENGAR

Informacje o nauczycielu

O nauczycielu jogi dowiesz się na Lolasana Art & Joga w sekcji: Czytelnia O NAUCZYCIELU

Grafik zajęć - Wstępny! Liczę na wasze uwagi :) GRAFIK

Cennik zajęć stacjonarnych: CENNIK

 

Opis zajęć

Joga dla wszystkich

Klasyczna metoda jogi umożliwiająca głębokie wejście do ciała, umysłu. Na tych zajęciach spodziewaj się uzyskania dokładnych wskazówek, umożliwiających odpowiednie ustawienie ciała i działanie w pozycjach. 

Metoda jogi wg BKS Iyengar zakłada precyzję w asanie - dążymy do dokładnego ułożenia ciała. Skupienie na detalach rozwija umiejętność koncentracji i świadomość ciała. Dążymy od szczegółu do ogółu, czyli budujemy pozycję z malutkich bloczków, które stworzą obraz pełnej asany.

Podczas praktyki korzystamy z pomocy (koce, wałki, paski, kostki do jogi). Pomoc stanowi narzędzie rozwoju i wsparcie w praktyce. Ma także ułatwić dotarcie do ciała i oddechu, aby za ich sprawą poznać naturę naszej wewnętrznej rzeczywistości, a także otaczającego nas świata. Na te zajęcia zapraszamy osoby początkujące i średniozaawansowane.

Joga relaksacyjna

Joga relaksacyjna przygotowuje odpręża i relaksuje mięśnie, uspokaja umysł. Tutaj będzie czas na obserwację oddechu, pranajamę oraz delikatne rozciągające i terapeutyczne pozycje jogi. Regenerację umożliwią nam pomoce jak klocki, koce, wałki, paski do jogi. Podczas relaksu spodziewaj się usłyszenia dźwięków instrumentów relaksacyjnych.

Joga dla kręgosłupa

Joga dla kręgosłupa, likwiduje wady postawy, uciążliwe bóle pleców spowodowane pracą siedzącą, stojącą lub wymagającą ciągłego przemieszczania się, oraz wynikłe z powodu różnych urazów fizycznych i przebytych chorób. Joga dla kręgosłupa jest praktyką dla osób potrzebujących odnowy kręgosłupa i ulgi w jego dolegliwościach oraz dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o kondycję pleców i przeciwdziałać niekorzystnym zmianom, które zachodzą w naszych kręgosłupach podczas codziennych czynności i pracy. Właściwe ustawienie w asanie możliwia nam pomoce jak krzesła, klocki, koce, wałki, paski do jogi.

Joga dla dzieci

Zajęcia jogi dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

Dziś dzieci podobnie jak dorośli spędzają mnóstwo czasu w pozycjach siedzących. Warto dodać do ich tygodniowego grafiku trochę ruchu. Jest to świetne rozwiązanie dla ich rozwijających się ciał i umysłów. Joga wzmacnia u dzieci elastyczność i wytrzymałość mięśni, kształtuje ich prawidłową postawę, zapobiega chorobom i dodaje witalności. Co więcej, korzystnie wpływa na psychikę – wzmaga koncentrację, świadomość własnych stanów psychicznych, wycisza i uspokaja.

Dzieci podobnie jak dorośli, zmagają się ze stresem na co dzień. Joga może nauczyć ich nazwać swoje emocje oraz zacząć nad nimi panować. Co ważne – regularne ćwiczenia rozwijają koordynację ruchową.

Na zajęciach dzieci poprzez zabawę poznają podstawowe asany, zapamiętują nazwy pozycji i części ciała, uczą się równowagi, zwinności, koncentracji, uważności i współpracy ze sobą. Na koniec sesji następuje wyciszenie i odpoczynek w dźwięku mis tybetańskich i dzwonków.

Zajęcia jogi indywidualne

Sesje jogi indywidualnej są idealne dla osób, które potrzebują doboru asan z powodów zdrowotnych oraz preferują kameralne sesje we własnym zaciszu, biurze, w Studio Lolasana czy też on-line.

Indywidualne zajęcia stacjonarne odbywają się w studio LOLASANA w Warszawie. Możliwy też dojazd do Klienta do domu czy biura w Warszawie. Ceny sesji ustalane są indywidualnie w zależności od ilości zajęć tygodniowo oraz pory dnia czy też dojazdu do Klienta. Poproszę o kontakt telefoniczny: 799055344.

Prywatne i rodzinne zajęcia jogi

Regularne oraz warsztatowe sesje odbywają się w STUDIO lub dowolnym miejscu po uzgodnieniu warunków z Klientem.

Wystawiamy f-rę VAT.

Zajęcia jogi i medytacji dla firmy poza studiem - informacje tutaj - Joga dla Firm

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl