Joga dla Firm

REGULARNE SESJE JOGI W PRACY

Joga w pracy, podczas gdy tak tak dużo z nas pracuje przy komputerze powinna być nieodłącznym elementem każdego 8-godzinnego dnia w biurze. 

Joga w biurze to idealne rozwiązanie dla pracowników, którzy chcą zachować zdrowie fizyczne i psychiczne. Uczestnicy mając jogę w miejscu pracy nie muszą tracić czasu na dojazd do studia jogi.

Podczas jogi w pracy, nauczyciel jogi poprowadzi Cię przez serię asan (pozycji) fizycznych oraz ćwiczeń oddechowych (pranajama). Asany są dostosowane do różnych poziomów umiejętności. Asany dobrane przez doświadczonego nauczyciela zgodnie ze sztuką nauczania jogi pozwolą każdemu na bezpieczne praktykowanie jogi.

Metoda jogi wg BKS Iyengar zakłada precyzję w asanie - dążymy do dokładnego ułożenia ciała. Skupienie na detalach rozwija umiejętność koncentracji i świadomość ciała. Dążymy od szczegółu do ogółu, czyli budujemy pozycję z malutkich bloczków, które stworzą obraz pełnej asany.

Podczas praktyki korzystamy z pomocy (koce, wałki, paski, kostki do jogi). Pomoc stanowi narzędzie rozwoju i wsparcie w praktyce. Ma także ułatwić dotarcie do ciała i oddechu, aby za ich sprawą poznać naturę naszej wewnętrznej rzeczywistości, a także otaczającego nas świata.

Te sesje pomogą Twojemu zespołowi zrelaksować się po dniu pracy lub zachować energię na resztę dnia w biurze.

 

WARSZTATY ODDECHU W PRACY

Podczas warsztatów uczymy się skutecznych technik oddychania, które mogą pomóc zmniejszyć stres i niepokój, dodać energii i poprawić ogólne samopoczucie i zdrowie.


SESJE MEDYTACJI PROWADZONEJ W  DŹWIĘKACH MIS TYBETAŃSKICH I GONGU W PRACY

Ceremonia głębokiej relaksacji i kąpieli w dźwiękach jest idealnym sposobem na wprowadzenie pracowników do sztuki medytacji. Korzyści odbycia sesji są bezpośrednio odczuwalne w postaci ukojenia umysłu oraz poczucia głębokiego spokoju. Szczególnie polecamy te sesję po konferencjach wymagających zwiększonej koncentracji, gdzie głowa jest nafaszerowana informacjami i emocjami a ciało zmęczone.

Ta sesja jest prowadzoną medytacją, w warunkach totalnego komfortu: leżymy wygodnie otuleni kocami i podążamy za instrukcjami nauczyciela. Podstawową techniką jest rotacja świadomości, czyli przenoszenie swojej uwagi z poszczególnych części ciała następnie wchodzimy w głębsze struktury świadomości.

Prowadzący swoją opowieścią wprowadza w uczestnika w świat wyobraźni aby oczyścić i zharmonizować strukturę energetyczną ciała fizycznego i mentalnego. Dźwięk mis tybetańskich, gongu i innych instrumentów terapeutycznych będzie wibrował w całym ciele oczyszczając je, wzmacniając i harmonizując. Sesja ta będzie formą podróży oczyszczenia i wzmocnienia ciała i ducha.

Informacje o działaniu terapii dźwiękiem tutaj: Kąpiel w dźwiękach

 

WARSZTATY JOGI, JOGI TWARZY i KĄPIELE W DŹWIĘKACH - WYJAZDOWE i PLENEROWE

Dojeżdżamy na imprezy, integracje, eventy firmowe w całej Polsce. Organizujemy całość wydarzenia zgodnie z potrzebą, również kilkudniowe warsztaty. Sesje jogi przeprowadzamy zarówno w pomieszczeniach np. salach konferencyjnych, jak i w plenerze. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji warsztatów obejmujących jogę, jogę twarzy, medytację, naukę oddechu oraz kąpiele w dźwiękach.

 

Metoda nauczania jogi, oddechu i medytacji

O metodzie jogi BKS Iyengar dowiesz się w z sekcji: Czytelnia METODA BKS IYENGAR

Informacje o nauczycielu

O nauczycielu jogi dowiesz się na Lolasana Art & Joga w sekcji: Czytelnia O NAUCZYCIELU

Gdzie wysłać zapytanie o wycenę?

Prześlij proszę w zapytaniu informacje o terminach, miejscu, liczbie uczestników i oczekiwaniach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Poproszę o kontakt telefoniczny 799-055-344 lub e-mailowy: aga@lolasana.pl

Jak organizujemy jogę i kąpiel w dźwiękach w biurze?

Po ustaleniu warunków współpracy oraz harmonogramu spotkamy się w Twojej siedzibie, gdzie zaaranżujemy miejsce do sesji jogi w biurze. W zimą może to być sala konferencyjna, korytarz czy gabinet w zależności od liczby osób. Latem przy sprzyjającej pogodzie robimy zajęcia nawet na patio czy tarasie. Zapewniamy podstawowy sprzęt do jogi na życzenie firmy.

Jak organizujemy sesje jogi na wyjeździe?

Ustalamy miejsce i termin wydarzenia, a następnie harmonogram obejmujący wybrane z oferty zajęcia i ich czas. Zadbamy o wszytko co jest niezbędne do organizacji eventu, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl